Nowe technologie w myjkach ciśnieniowych Karcher

Współcześnie coraz więcej urządzeń ma funkcje „inteligentne”, czy występujące pod inną nazwą funkcje „Smart”. Podobnie jest z nowymi modelami myjek ciśnieniowych Karcher, które wyposażone są w funkcjonalność bezprzewodowego łączenia się z aplikacją. Ten artykuł krótko opisuje możliwości, jakie dają funkcje „Smart” w myjkach Karcher.

Co należy zrobić, żeby połączyć myjkę ciśnieniową Karcher z aplikacją w telefonie?

Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy wykonać jest ściągnięcie dedykowanej aplikacji Karcher Home & Garden dostępnej na telefony Apple oraz te z systemem Android. Następnie należy odnaleźć naszą myjkę Karcher za pomocą sieci Bluetooth i połączyć się z nią. W ten sposób będziemy w stanie zdalnie sterować niektórymi funkcjami myjki.

Inteligentne sterowanie myjki Karcher za pomocą telefonu

Za pomocą dedykowanej aplikacji na telefon jesteśmy w stanie automatycznie dobierać odpowiednie ciśnienie w pistolecie do czyszczonej powierzchni. Aplikacja daje też możliwość włączenia krótkiego programu „Boost”, który chwilowo zwiększa ciśnienie, jeśli tego potrzebujemy. Te „inteligentne” funkcje myjki Karcher pozwolą nam łatwiej i skuteczniej korzystać z urządzenia.

Co jeszcze daje dedykowana aplikacja na telefon?

Za pomocą aplikacji można uzyskać całodobową pomoc techniczną oraz porady, w jaki sposób najefektywniej korzystać z myjki ciśnieniowej Karcher. W aplikacji znajdują się nawet gry i różnego rodzaju statystyki, które pozwalają ocenić efektywność myjki.